CCTV

Poskytujeme

kompletní sortiment techniky pro CCTV kamerové systémy. Kromě kamer a videorekordérů to jsou mimo jiné tyto komponenty: objektivy, džáky, kamerové kryty, polohovací hlavice, video přepínače, kvadrátory, multiplexery, pojítka pro radiový přenos videosignálu, převodníky pro přenos videosignálu po krouceném páru (symetrickém vedení), převodníky pro přenos po optickém vlákně, detektory pohybu, videozesilovače, videodistributory, webové videoservery, černobílé a barevné videomonitory, LCD monitory, zpětná videozrcátka do vozidel, domovní videotelefony, BNC konektory, koaxiální kabely aj. včetně projektových prací a instalace systému.

Nabízíme

Analogové kamery

Kamery slouží k monitorování určeného prostoru. Nabízíme dostatečně rozmanitý sortiment barevných kamer standardních (Box), kompaktních s integrovaným IR přísvitem (Bullet) a kopulových (Fixed Dome). Nabídka pokrývá rozsah od cenově příznivých kamer s kvalitním obrazem a možnostmi základního nastavení až po kamery s širokou škálou snadno nastavitelných špičkových funkcí a použitím i za komplikovaných světelných podmínek při zachování vysoké kvality obrazu. Hlavním zařízením pro kamerové systémy je VIDEO. Toto zařízení může zaznamenávat v reálném čase až 16 kamerových vstupů (minimum 4 vstupy).

IP kamery

Ucelený a logicky strukturovaný sortiment od renomovaného výrobce IP dohledových systému ACTi zahrnuje nabídku všech typů IP kamer od Cube (kostka) a standardních Box přes kompaktní s integrovaným IR přísvitem po půlkulové Fixed Dome kamery. Technickým vrcholem jsou vysokorychlostně polohovatelné kamery s transfokátorem (zoom) Speed Dome. V nabídce nechybí ani video servery a dekodér. Všechny kamery obsahují vestavěný webserver pro snadnou konfiguraci, duální kompresi videa MPEG-4/MJPEG a obousměrný přenos zvuku. Jednotlivé modely se liší obrazovým rozlišením VGA, D1 nebo Megapixel. 

Doplňky a příslušenství

U nás naleznete všechny potřebné doplňky ke kamerovému systému, od pevných až po varifokální objektivy, vyhřívané venkovní kryty kamer s možností větrání, vnitřní kamerové konzoly, adaptéry pro uchycení kamerových krytů na sloupy a potřebnou kabeláž s příslušenstvím od BNC konektorů po konektorové redukce.

Kontrola vstupu – access control

Vstupní systémy zajišťují kontrolu přístupu (ACCESS CONTROL) a to jak autonomně tak systémově. Pomocí přístupového systému je regulován pohyb osob v objektu v souladu s jejich oprávněním (vstup do konkrétních dveří v definovaných časových oknech). Pro jednotlivé dveře zařazené k registraci a ovládání vstupu je nutné vytvořit v systému „přístupový bod“ se čtečkou a elektromechanickým zámkem.